Şube web sitelerine ulaşmak için tıklayınız...
Yazıcı Sürümü

İl Başkanımız Antalya'da Öğrencilere Hitap Etti


 İl Başkanımız Antalya'da Öğrencilere Hitap Etti
15.10.19, Salı
İl Başkanımız Ahmet Aydemir Antalya Gazipaşa Şehit Demet Sezen Anadolu İmam Hatip Lisesinin Camiiler ve Din görevlileri haftası kutlama programında Öğrencilere hitap etti.

Camiiler ve din görevlileri haftası münasebetiyle Şehit Demet Sezen Anadolu İmam Hatip Lisesi Gazipaşa Hal Camiinde kutlama programı düzenledi. Program Türkiye Kuranı Kerin ve Ezan okuma Türkiye birincisi Mehmet Erarabacı Hoca efendinin Kuranı Kerim Tilavetiyle başladı.Okul Müdürü Yunus Koç Beyefendinin selamlama konuşmasından sonra İl Başkanımız Ahmet Aydemir ‘’Camii Hayatın içinde Hayat Camiinin içinde’’ konulu konuşmaları öğrenciler ve programa katılan Gazipaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aktaş, AK parti Gazipaşa İlçe Başkanı,Nevşehir Diyanet Sen İl Başkan vekili Hüsrev Öndegelen, Din görevlileri, öğrencilerin velileri ve çok sayıda katılımcı konuşmayı ilgi ile dinledi.

İl Başkanımız konuşmasında görev süresi içerisinde Camiiyi hayatın hayatında Camiinin merkezine almanın usul ve yöntemlerini ve din hizmetinde tebliğ ve irşadın önemini sine vizyon ve örneklerle anlattı. Programın sonunda sorduğu soruya doğru cevap veren öğrenciye de Kuranı Kerim ve Mealli tefsir hediye etti.

Öğrencilerde günün anısına İl Başkanımıza çiçek takdim ettiler.

Bu haberi 139 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR