Şube web sitelerine ulaşmak için tıklayınız...
Yazıcı Sürümü

Nevşehir Diyanet Sen Olarak Ziyaretlerimiz Devam Ediyor


Nevşehir Diyanet Sen Olarak Ziyaretlerimiz Devam Ediyor
09.04.19, Salı
Nevşehir Belediye Başkanı seçilen Rasim Arı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Daha Sonra Diyanet Sen Heyeti Polis Haftası nedeniyle İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Artunay'ı Makamında Ziyaret etti. Akabinde İl Genel Meclisi Başkanı Secilen Gürbüz Dinç'e Hayırlı olsun Dedik. Diyanet-Sen olarak Başsavcı Altuğ Kürşat Şahini ziyaret ettik. Diyanet Sen olarak yeni atanan İl müftü yardımcımıza hayırlı olsun dedik.

İl Başkanımız Ahmet Aydemir ve beraberindeki Diyanet Sen heyeti 31 mart seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkanı seçilen Sayın Rasim Arı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette İl Başkanımız Ahmet Aydemir ve Diyanet Sen heyeti Şehrimize yapacağı hizmetlerden dolayı Rasim Arı Başkanımıza Allah'tan kolaylıklar diledi. Rasim Arı'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Diyanet Sen heyetine teşekkür etti.

Diyanet Sen Heyeti Polis Haftası nedeniyle İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Artunay'ı Makamında Ziyaret etti. Ziyaretten Dolayı Emniyet Müdürümüz Diyanet sen İl Başkanı Ahmet Aydemir ve Diyanet Sen heyetine Teşekkür etti.

Diyanet-Sen Nevşehir İl Başkanımız Ahmet Aydemir ve Diyanet Sen heyeti Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin’i makamında ziyaret etti.
Ziyaretinde Başsavcı Altuğ Kürşat Şahin ile çeşitli konularda istişarelerde bulunan Diyanet-Sen Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Aydemir, Kuranı Kerim ve İlmihal hediyesinde bulundu. Başsavcımız Altuğ Kürşat Şahin’de Ziyaretten dolayı Başkanımız Ahmet Aydemir ve Diyanet Sen heyetine teşekkür etti.

Diyanet Sen İl Başkanımız Ahmet Aydemir ve Başkan vekilimiz Hüsrev Öndegelen 31 Mart Seçimlerinden sonra Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı seçilen Gürbüz Dinç ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti yaptı. Ziyaretten dolayı İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç Başkanlarımıza teşekkür etti.

Nevşehir il Müftü yardımcılığına atanan Ali Bingül’e Diyanet Sen İl Başkanımız Ahmet Aydemir ve il Başkan vekilimiz Hüsrev Öndegelen Hoş geldin Ziyaretinde bulundular ve hayırlı olsun dediler. İl Müftü yardımcımız Ali Bingül ziyaretten dolayı Başkanlarımıza teşekkür etti.

Bu haberi 288 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR